25 Eylül 2020 Cuma

AliKocBaskan.Com Hakkında;

02/07/2020 Önemli Hatırlatma: Alikocbaskan.com (bu site) Fenerbahçeliler tarafından yayımlanan DESTEK SİTESİ’dir. Kesinlikle Başkanımız Ali Koç’a ulaşıp maddi ve manevi bir takım istekleri iletebileceğeniz bir mecra değildir. Bu gibi istekler moderatörlere ulaşmadan sistem yöneticisi tarafından silinecektir. Bizde sizler gibi sadece Fenerbahçeliyiz. Kulüpte görevli değiliz. Bu hususları göz önünde bulundurarak bizleri zor durumda bırakmayınız.

alikocbaskandotcom 2017 yılında Ali Koç’un Fenerbahçe Başkanı Olmasına Kaç Gün Kaldı mottosuyla (Countdown) geri sayım scripti ile Fenerbahceliyiz.org tarafından yayımlanmış bir destek sitesidir.

3 Haziran 2018’de Sn. Ali Koç’un rekor farkla Fenerbahçe Başkanı olduktan sonra ise geri sayım bölümü kaldırılmış, yayın hayatına propoganda blog olarak devam etmektedir. İstek, öneri ve görüşlerinizi fenerbahceliyiz@protonmail.com mail adresine gönderebilirsiniz. AliKocBaskan.com gayri resmi destek sitesidir, Fenerbahçemizin tek resmi sitesi www.fenerbahce.org’dur. Kulüp ile ilgili sorularınızı resmi kanallara iletirseniz, net cevaplar alırsınız.

Yönetim Girişi

Kayıtlı Hesapla Giriş Yap

Yeni Hesap Oluştur

Fill the forms bellow to register

Şifrenizi almak için;

Lütfen kayıtlı olan kullanıcı adını yazın