İlgili Yazılar

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Akan AksakalTaz1oRamazan ŞAHİNOkay Barutçubayram kuçukerdogan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ahmet TEKE
Ziyaretçi
Ahmet TEKE

Sayın ali koçu başkan olarak görmeyi çok istiyorum tamam aziz başkanıda seviyorum ama yeter artık bir kan değişimi lazım melih gökçek bile gitti sende bırak artık aziz başkan ali koçu çok seviyorum ve onunla tanışmayı çok seviyorum bana bu imkanı sunarsa çok memnun olurum saygılar sevgiler ve sonuna kadar destek bizden büyüklük ali başkandan ben anakarada yaşıyorum ve sülaleden fenerbahçeliyim

ADEM KOC
Ziyaretçi
ADEM KOC

sayın alikoc bey ınsallah fenerbahcemızın baskanı olursunuz sayın azız yıldrm beye saygm sevgım sonsz ama bnm grsm dsncem sızı gormek bn bır emektr ıscı taraftar olarak fenerbahceyle yatıp klkıyrum ama artık dayanamıyrm rakplerımızn basarısını gormeye ınsallh allh yolumuzu acık eder hayırlısı sızınle olur fenerbahce ıcın gercekten cnm feda susurluk sızı seven deli fenerbahce taraftarı…..

Bahadır Tanyolaç
Ziyaretçi
Bahadır Tanyolaç

Alex’in yaka paça kovulduğunun haberi, televizyonda kulüp başkanı tarafından, yanındaki tercümanı çekiştirerek ve söylediklerine teyit isteyerek duyurulduğu gün, Fenerbahçe Kulübü tarafından bu ayıp düzeltilene kadar taraftar kartımı yenilememeye, maçlarına gitmemeye, kombine bilet almamaya karar verdim ve öyle de yaptım. Televizyonda bile izlemedim, uzaktan, kulak misafiri olarak takip ettim hep. Ahde vefa diye bir şey var sayın başkan. Emeği geçmiş hiçbir futbolcunun böyle bir muameleyi hak ettiğini düşünüyorum ve ayrıca burada Alex’ten bahsediyoruz. Bence, yaptığım kendi çapımda az bile ama netice ben kimim ki, tribünde bir kişi sadece. Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış durumu yani… Beni yıllardır arayıp taraftar kartımı… Read more »

bayram kuçukerdogan
Ziyaretçi
bayram kuçukerdogan

slm merhaba ali abı oncelikli olarak ailene ve sana yuce rabbim sağlık ve huzurlu bır ömür dilerim sayın ali abı ben galatasaraylıyım ve sizi destekliyorum inşallah secimi kazanırsın fenerbahçe olmadan biz olamayız galatasaray olmadan siz olama<sınız onun için hayatın tuzu ve biberi oluyo ve tatli bir rekabette bu zaten rekabetten basarı gelir basarıda turk futbolu için çok faydalı olacak inşallah kazanırsanız bır gun buyuk bır derbı macınıda sizinle ve cok değerli galatasaray buyuklerımle beraber olmak ısterım allah nasip ederse inşallah buda olur sayende biliyorum genelde soz vermıyorsun bunu cok ıyı biliyom =)çunkü yakından takip ediyom konuşmalarını boşa konuşmuyon akıllı ve… Read more »

Okay Barutçu
Ziyaretçi
Okay Barutçu

Yürekten Tebrikler Ali Beyciğim. Umarım bu Fenerbahçemiz için başarılarla dolu, keyifli ve gururlu yeni bir dönemin başlangıcı olur. Sadece sportif başarılar ile değil aynı zamanda Fenerbahçe’nin amatör ve profesyonel tüm sporlarda, taraftarlığın, centilmenliğin, kısaca topluma örnek bir spor kulübünün nasıl olması gerektiğini tüm unsurları ile gösterdiği altın bir dönem olsun Başkanlığınız.

Sevgilerimle,
Okay Barutçu

Ramazan ŞAHİN
Ziyaretçi
Ramazan ŞAHİN

Sayın Ali bey, fenerbahçe ve taraftara hayırlı olsun başkanlığınız. Benim 17 yaşında kas hastası tamamen yatağa bağımlı koyu fenerbahçeli bir oğlum var. Skolyoz ameliyatı olması gerekli, maddi durumum müsait değil, Kırıkkale de yaşıyoruz, bilmem yolunuz düşer mi, görmenizi isterim. Allah rızası için önce görün, sonra yardım konusu. Vallahi siz seçildiniz eğer kıpırdıyabilse havalara uçacaktı, sevincini görebilmenizi isterdim. Ben emekliyim, 2265 TL maaş alıyorum, ameliyat parası 4 yıl önce 50000 TL nin üzerinde idi şimdi ne kadar bilmiyorum. Eğer yardımcı olma imkanınız varsa sevinirim, başkanlığınız tekrar hayırlı olsun hayırlı bayramlar dilerim.

Akan Aksakal
Ziyaretçi
Akan Aksakal

Başkanım öncelikle sevgi ve saygılarımı kabul edin lütfen.
İmkan olabilse de sizinle yüz yüze Fnerbahçemiz hakkında konuşabilsem. Hangi futbolcu yeterli hangi futbolcu hani bölgede oynayamaz. Ne tür özellikte futbolcu alımı yapılmalı. Mevcut oyuncular ile nasıl bir oyun anlayışı takıma monte edilmeli.
Başkanım her kes teknik direktör mantığı ile yola çıkıp bu yazdıklarıma yüz çevirmeyin lütfen.
Sizinle görüşme isteğimi lütfen kabul edin.

2017-2019 Maddi ve Manevi Çıkar Gözetmeksizin Ali Koç'a adanmıştır. Fenerbahceliyiz.org AMP - SiteMap